Dzisiaj jest: czwartek, 17 marca 2022
Imieniny: Reginy, Patryka, Zdyszka
Drukuj

Sport

. VII Plebiscyt na Najpopularniejszego, Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Lubaczowskiej w 2007 r.

14-04-2008, Powiatowe Centrum Kultury

VII Plebiscyt na Najpopularniejszego, Najlepszego

Sportowca i Trenera Ziemi Lubaczowskiej w 2007 r.

Zakończony

 

 

VII Plebiscyt przeprowadzony został na mocy decyzji Kapituły Honorowej w dwóch etapach konkursowych tj. podjęto decyzje o rozdzieleniu nazwy na najpopularniejszego i najlepszego sportowca i trenera, a tym samym sposobie głosowania.

 

Najpopularniejszy sportowiec i trener – wybór najpopularniejszego odbywał się poprzez głosowanie na kuponach konkursowych i sms. Ilość wysłanych kuponów i sms-ów decydowała o popularności.


Najlepszego sportowca i trenera – wybór najlepszego, to decyzja Kapituły Honorowej.

 

W dniu 31 marca 2008 w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie odbyło się posiedzenie Kapituły Honorowej VII Plebiscytu na Najpopularniejszego, Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Lubaczowskiej w 2007 r. w sprawie wyboru najlepszego sportowca i trenera. Skład Kapituły złożony był z przedstawicieli poszczególnych samorządów, bądź osoby reprezentujące związane ze środowiskiem sportowym. W wyniku przyjętych kryteriów i ustaleń dokonano wyboru najlepszego.

 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi na uroczystym podsumowaniu  w dniu 15.04.2008 r. o godz 1500 w Zespole Szkół w Oleszycach. Laureaci VII Plebiscytu zostaną poinformowani osobiście. Jednocześnie informujemy, że wszyscy ci, którzy nadesłali sms-y i kupony konkursowe będą brali udział w losowaniu nagród rzeczowych. Losowanie nastąpi w dniu podsumowania, a informacje o wygranych zostaną zamieszczone na stronie www.lubaczow.powiat.pl

Autor: Andrzej Gryniewicz

Polecamy

Realizacja: ideo.
Powered by: Edito CMS
Copyright. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie 2007.
Wszystkie prawa zastrzeżone.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka cookies
wstecz góra główna