Dzisiaj jest: czwartek, 17 marca 2022
Imieniny: Reginy, Patryka, Zdyszka
Drukuj

XV. OGŁOSZENIA POZOSTAŁE

Opublikowane przez: Krzysztof Kopaczek
Autor dokumentu: Starosta - mgr Zenon Swatek
Data publikacji: 17-08-2020,
Data ostatniej modyfikacji: 17-08-2020 | 14:06

. Informacja o rozpoczęciu prac nad przygotowaniem Rocznego Programu Współpracy Powiatu Lubaczowskiego z organizacjami pozarz.....


Informacja o rozpoczęciu prac nad przygotowaniem Rocznego Programu Współpracy Powiatu Lubaczowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok.

 

Starostwo Powiatowe w Lubaczowie informuje, że trwają prace nad przygotowaniem projektu „Rocznego Programu Współpracy Powiatu Lubaczowskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok”.

              W związku z powyższym zapraszam organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego z terenu powiatu lubaczowskiego do udziału we współtworzeniu dokumentu wpływającego na zakres współpracy Powiatu Lubaczowskiego z trzecim sektorem w kolejnym roku.

            Założeniem w pracach nad przyszłorocznym programem jest oparcie się na „Programie współpracy Powiatu Lubaczowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok”, który dostępny jest na stronie internetowej: www.powiatlubaczowski.pl → zakładka: ORGANIZACJE POZARZĄDOWE / Roczny Program Współpracy na 2020 rok oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

              Propozycje do programu na 2021 rok można składać na załączonym formularzu w terminie do dnia 31 sierpnia 2020 roku do godz. 15.00, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: lub pocztą tradycyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Wydział Promocji, ul. Jasna 1, 37-600 Lubaczów (decyduje data wpływu do urzędu).

             Jednocześnie informuję, że zgłoszenie propozycji do programu nie jest jednoznaczne z umieszczeniem ich w programie.

            Na podstawie zgłoszonych uwag przygotowany zostanie Projekt Rocznego Programu Współpracy Powiatu Lubaczowskiego z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok, który następnie zostanie poddany konsultacjom.

 

W załączeniu: formularz zgłoszenia propozycji do projektu Rocznego Programu Współpracy Powiatu Lubaczowskiego z organizacjami pozarządowymi – zał. nr 1.

Polecamy

Realizacja: ideo.
Powered by: Edito CMS
Copyright. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie 2007.
Wszystkie prawa zastrzeżone.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka cookies
wstecz góra główna